Burmel Kimya ve Laminasyon

Firmamızın hizmet verdiği sektörler ve ürün çeşitleri arasında Hotmelt films aplications, mobilya kumaş laminasyonu, kaymaz halı üretimi, örme kumaşa kaymaz keçe yapıştırma, giyimlik kumaşa mikro fiber kumaşa interlek astar yapıştırma, mont, kaban uygulamalarında dökümlü durması için örme astar lamine edilerek istenilen gramaj, tuşe, su geçirmezlik gibi özellikler iyileştirilmektedir. Mobilya kumaşlarında örme metoduyla çok hızlı ve ekonomik bir üretim şekliyle …

çadır, branda, abajur kumaşları, perde, gelinlik kumaşları, dantel yapıştırma işlemleri, yıkama istemeyen durumlarda eva film laminasyonu kullanılır. Temiz çalışma şartları, ekonomik ve pratik kullanım, yeterli yapıştırma mukavemeti.

Laminasyon Film Kullanım Önerilerimiz: Lamine edilecek kumaşlarda herhangi bir apre işlemi, su iticilik, silikonlu yumuşatıcı uygulanmamalıdır. Yapışmanın ideal olabilmesi için filmin erimesini sağlamak, dolayısıyla uygun sıcaklık ve basınç yapıştırma işleminin olmazsa olmazıdır. Bu konuda ilk kez çalışılıyorsa bir numune yapıp, seri üretime öyle karar verilmelidir. Filmler çok sıcak ortamlardan, direkt güneş ışınlarından korunmalıdır.